08-06-2026, 14:58
Tu i tu ma eliminacje do LM więc czy Lech czy Górnik to dla niego mniej więcej to samo nawet przy 2x lepszej pensji w Lechu. Z kolei jak dostanie od Widzewa 5x więcej niż w Górniku to pewnie tam pójdzie.
Na miejscu Górnika wezwałbym szybciutko Hellebranda do siebie i przedstawił mu nową ofertę kontraktu z dużo wyższą pensją i klauzulą 8 mln
Na miejscu Górnika wezwałbym szybciutko Hellebranda do siebie i przedstawił mu nową ofertę kontraktu z dużo wyższą pensją i klauzulą 8 mln
