08-06-2026, 15:16
(08-06-2026, 12:27)Róża napisał(a): Obejrzyjcie sobie bramkę Cypru. Moim zdaniem Tamar idealnie pasuje do tego, co graliśmy w zeszłym sezonie w defensywie. Warto nadpłacić 3 mln jurków.
Obejrzyjcie sobie bramkę Bournemouth. Moim zdaniem Gabriel z Arsenalu idealnie pasuje do tego, co graliśmy w zeszłym sezonie w defensywie. Warto oceniać po jednej sytuacji.
