No to Plamen wraca do Holandii. Dość odważnie bo wygląda, że zostaniemy z jednym bramkarzem z doświadczeniem ( chyba, że Mrozek jednak zostanie (
No to Plamen wraca do Holandii. Dość odważnie bo wygląda, że zostaniemy z jednym bramkarzem z doświadczeniem ( chyba, że Mrozek jednak zostanie )
No to Plamen wraca do Holandii. Dość odważnie bo wygląda, że zostaniemy z jednym bramkarzem z doświadczeniem ( chyba, że Mrozek jednak zostanie )
