08-06-2026, 20:35
(08-06-2026, 13:12)Kefas9494 napisał(a):(08-06-2026, 13:09)hif napisał(a): Na radarze Hellebrand wygląda jeszcze lepiej niż Svetlin.
Ciekawe czy wgl o niego pytali. Możliwe, że faktycznie ta pensja mogłaby być problemem.
Ponoć ta klauzula 1,7 nie była za bardzo wszystkim znana. Ale Widzew jakoś się do tej informacji dokopał i nawet jest dogadany z zawodnikiem. Rząsa teraz też już wiesz. Działaj
