08-06-2026, 23:06
(08-06-2026, 20:35)Mosina napisał(a):(08-06-2026, 13:12)Kefas9494 napisał(a):(08-06-2026, 13:09)hif napisał(a): Na radarze Hellebrand wygląda jeszcze lepiej niż Svetlin.
Ciekawe czy wgl o niego pytali. Możliwe, że faktycznie ta pensja mogłaby być problemem.
Ponoć ta klauzula 1,7 nie była za bardzo wszystkim znana. Ale Widzew jakoś się do tej informacji dokopał i nawet jest dogadany z zawodnikiem. Rząsa teraz też już wiesz. Działaj
Wg pismaków jeszcze nie tak dawno Turcy dawali niby 2,5 mln EUR za niego. Nie wiedzieli o klauzuli?
Zgadzam się ze @strzelistym, że przyjdą tacy o których jest cicho. Nasi na przestrzeni ostatnich okienek byli dosyć szczelni jeśli idzie o to z kim prowadzą rozmowy.
Rozumiem jakby to Korona napisała że chce za swego pomocnika 3 mln, a nie Włodarczyk podchwytuje jęki kibiców Korony na tt

