09-06-2026, 10:36
Wg TM Hellebrand w Górniku od 1.07.2024, przedłużył umowę po roku (w dniu 21.09.2025) i jest ważna do 30.06.2029
Dziwna byłaby to klauzula, która się nagle aktywuje w dwóch pierwszych tygodniach lipca.
Widzew ma niezłe kontakty skoro tylko oni wiedzieli o tej klauzuli, a Turcy wcześniej chcieli wydać na niego aż 2,5M EUR
Dziwna byłaby to klauzula, która się nagle aktywuje w dwóch pierwszych tygodniach lipca.
Widzew ma niezłe kontakty skoro tylko oni wiedzieli o tej klauzuli, a Turcy wcześniej chcieli wydać na niego aż 2,5M EUR
