09-06-2026, 11:00
OMG... co za kontrakt.. podobno wg meczyków: w kontrakt Helebranda z Górnikiem Zabrze są zapisane 3 kwoty odstępnego: 1,7M EUR - dla polskich klubów, 1,5M EUR - dla zagranicznych klubów i 400k EUR w przypadku spadku z Ekstraklasy. Terminy, w których można klauzulę uruchomić są to pierwsze dwa tygodnie letniego lub zimowego okna transferowego: czyli w dniach 1.01. - 15.01.2026 już była klauzula do uruchomienia ale nikt nie skorzystał, a teraz najbliższa 1.07.2026 - 15.07.2026
