To 1,7M to dodatkowo + VAT (23%?) i solidarity payment. Czyli ponad 2M.
No i wpłata w całości, pomiędzy 01.07 i 14.07.
Cóż, ja bym szedł po niego. I po Svetlina też. Po 2M na każdego, zostaje nam z tych umownych dziesięciu baniek 1M na stopera. A na PS kozak na wypo jak Palmiorz. Ojaa, ale by to żarło..
Svetlin/Podsiadło + Hellebrand + Bengtsson + Palma + Walemark + Ishak
Przecież to by była miazga.
Bardzo ciekawe, jak na to wszystko patrzą w Lechu. Jeszcze jest czas na to, żeby się z piłkarzem dogadać i od Widzewa go odciągnąć, pytanie czy w ogóle biorą coś takiego pod uwagę. Bo wszystkie argumenty poza pensją (ale umówmy się, u nas tez nie ma biedy) są po naszej stronie, nic Widzew poza pieniędzmi nie może lepszego mu zaoferować. Zaczynając od boisk treningowych i stopnia profesjonalizacji klubu, poprzez grę w pucharach w silnej drużynie, a kończąc na samym Poznaniu, który przy Łodzi wygląda jak prawdziwie europejskie miasto.
No i wpłata w całości, pomiędzy 01.07 i 14.07.
Cóż, ja bym szedł po niego. I po Svetlina też. Po 2M na każdego, zostaje nam z tych umownych dziesięciu baniek 1M na stopera. A na PS kozak na wypo jak Palmiorz. Ojaa, ale by to żarło..
Svetlin/Podsiadło + Hellebrand + Bengtsson + Palma + Walemark + Ishak
Przecież to by była miazga.
Bardzo ciekawe, jak na to wszystko patrzą w Lechu. Jeszcze jest czas na to, żeby się z piłkarzem dogadać i od Widzewa go odciągnąć, pytanie czy w ogóle biorą coś takiego pod uwagę. Bo wszystkie argumenty poza pensją (ale umówmy się, u nas tez nie ma biedy) są po naszej stronie, nic Widzew poza pieniędzmi nie może lepszego mu zaoferować. Zaczynając od boisk treningowych i stopnia profesjonalizacji klubu, poprzez grę w pucharach w silnej drużynie, a kończąc na samym Poznaniu, który przy Łodzi wygląda jak prawdziwie europejskie miasto.
