09-06-2026, 13:34
(09-06-2026, 13:11)hif napisał(a): Nie pójdą po niego, ale wszyscy mówią (Słoweńcy, sam piłkarz, Janczyk (najbardziej lechowo zorientowany)) że Lech już poszedł. Niezłe wyparcie.
Już nie pamiętam dlaczego Lech odpuścił Svetlina rok temu, było to podawane, ale Lech ma wielu piłkarzy, po których szedł albo miał ich na listach, a potem nie przyszli i Lech wracał do nich po roku czy dwóch. Kilku masz takich w aktualnym składzie zresztą.
Dobrasz (choć on to akurat często gówno wie) twierdzi, że Lech nie znał tych ustaleń co do kwoty za Hellebranda.
powiedział że ciekawe czy Lech o tym wiedział, i że jak będzie mial okazję to się dowie. czyli nie wiedział - bo skąd, on wie tyle co każdy przeciętny dziennikarz który ma okazję zadania pytania "gdzieś" tam. czyli gówno jak piszesz
