09-06-2026, 15:10
Lech mógł nie iść po Svetlina bo był Kozubal, Sousa a teoretycznie po kontuzji był Murawski.
Za chwilę okazało się, że tych dwóch ostatnich nie będzie a Kozubal został cofnięty a wtedy Svetlin już był podpisany w Koronie od końca czerwca.
Może wtedy go nie wzięli od razu bo mieli inne rozwiązania, które się potem pozmieniały.
Wiem, że to inne pozycje ale jak nie spojrzysz to brakowałoby miejsca pewnie dla niego.
Za chwilę okazało się, że tych dwóch ostatnich nie będzie a Kozubal został cofnięty a wtedy Svetlin już był podpisany w Koronie od końca czerwca.
Może wtedy go nie wzięli od razu bo mieli inne rozwiązania, które się potem pozmieniały.
Wiem, że to inne pozycje ale jak nie spojrzysz to brakowałoby miejsca pewnie dla niego.

