09-06-2026, 15:59
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2026, 16:01 przez Róża.
Powód edycji: Literówka
)
O tym, że Sousa chce odejść po sezonie 2024/25 to było wiadomo dużo wcześniej, Lech miał tylko przebierać w ofertach. Tak więc miał być wtedy tylko Kozubal, bo w optymistycznej wersji Muraś miał wrócić w październiku. Wzięliśmy Oumę.
