09-06-2026, 20:41
(09-06-2026, 14:12)Róża napisał(a):Z jakich wiarygodnych źródeł czerpiesz wiedzę na temat tej 1,5 banki w ratach? Wskaż mi to to, jeśli możesz.(09-06-2026, 13:25)joseph napisał(a): A Ty te medialne wrzuto-wysrywy o kwotach i ratach traktujesz jako pewnik? Serio ktoś zainteresowany i zaangażowany w negocjacje zdradza takie informacje ?
No tak. Każdy może podzielić wrzuto - wysrywy na pewniki lub nie, w zależności, co komu pasuje.
