09-06-2026, 22:21
Ze źródła kieleckiego. Tak w ogóle to najpierw media słoweńskie napisały o zainteresowaniu Svetlinem, potem był wywiad z Tamarem, następnie wszystko potwierdza strona kielecka a w międzyczasie ukazują się analizy fachowców, jaki to super gracz jest. Lech chyba w ogóle się do tego nie odniósł.
