Kefas i Strzelisty działajcie
Dobrze by było w pierwszym poście napisać zasady i pewnie edytując posta na bieżąco prowadzić jakąś tabelę. Ja później usunę tego swojego posta tak by na samej górze był główny post ze wszystkimi informacjami. Niestety tutaj na forum nie widzę możliwości przypięcia losowego posta na początku danego tematu. Chyba, że Pawlisko gdzieś tam w czeluściach ustawień forum coś wynajdzie
E:
Post niestety muszę zostawić bo jak usuwam to wypierdala cały temat.

Dobrze by było w pierwszym poście napisać zasady i pewnie edytując posta na bieżąco prowadzić jakąś tabelę. Ja później usunę tego swojego posta tak by na samej górze był główny post ze wszystkimi informacjami. Niestety tutaj na forum nie widzę możliwości przypięcia losowego posta na początku danego tematu. Chyba, że Pawlisko gdzieś tam w czeluściach ustawień forum coś wynajdzie

E:
Post niestety muszę zostawić bo jak usuwam to wypierdala cały temat.
