10-06-2026, 09:52
Dobrze że naprawiono ten błąd gdzie Warta miała swój skład wcześniej niż my mimo iż to nasz klub jest tym kolejowym.
Podobno nawet może jeździć poza Wielkopolską więc ciekawy jestem czy będzie ktoś sie czaił...
Podobno nawet może jeździć poza Wielkopolską więc ciekawy jestem czy będzie ktoś sie czaił...
