10-06-2026, 16:21
Ja mam podobne odczucia, życzyłem im spadku po to, żeby zahamować ich marsz w górę w Ekstraklasie. I może wyjąć od nich takiego Wiśniewskiego za bezcen. A teraz będą głownym naszym rywalem w przyszłym sezonie pewnie. A 1 miejsce miejsce w lidze daje jeden dwumecz do LM..
