Ja tego pomysłu nie widzę dlatego nie traktuję ich jako mocnego kandydata do Mistrza w nadchodzącym sezonie. Oni wolno się uczą i nie widzę tam logiki. Najpierw kupowali graczy perspektywicznych, potem niby gotowe "gwiazdy swiatowego formatu", teraz szukają najlepszych ligowców - od ściany do ściany. Do tego Trener strażak-rzemieślnik i teraz Dyrektor Sportowy, mistrz grzebania po śmietnikach i wyszukiwania tam perełek a nie Fachowiec z notesem i ekskluzywnymi kontaktami w telefonie. Oni powinni zamienić się z Legią na Bobica. To się kupy nie trzyma a liga na szczęście jest coraz bardziej logiczna. Dzięki temu właśnie my jestesmy gdzie jestesmy.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |
Browsing: Stanlej, 20 gości
