W "Wariancie Mistrzowskim" skauci zastanawiając się nad możliwymi 9 do zakontraktowania (Vipotnik, Gudjonhsen, Pululu) ocenili Pululu, jako najmniej pasującego piłkarsko do stylu gry Lecha, jest starszy i inni mają większy potencjał, są kadrowiczami. W krótkim okresie może dać co prawda najwięcej, ale w tym przypadku długi okres w Lechu ma znaczenie obsadzając tę pozycję. Czytaj zastąpienie/zluzowanie Ishaka. Myślę, że mogli teraz sondować, ale tylko sondować. Wiem, że to brzmi dziwnie bo zakontraktowali ostatecznie Agnero, ale muszą w niego wierzyć.
To co jest fajne moim zdaniem to my szukamy piłkarzy pod styl gry, filozofię a nie pod danego trenera czy po prostu bo ktoś jest wolny na rynku i możliwy do sprowadzenia.
To co jest fajne moim zdaniem to my szukamy piłkarzy pod styl gry, filozofię a nie pod danego trenera czy po prostu bo ktoś jest wolny na rynku i możliwy do sprowadzenia.
