11-06-2026, 09:07
Ja nie obawiam się Widzewa w nadchodzącym sezonie. Tam brakuje jeszcze kolektywu i trenera. Skończą w środku tabeli, ale życzę im by się załapali na LK by w kolejnym sezonie przekonali się co to znaczy gra na trzech frontach
