Sirius podczas wyjścia piłkarzy - jak za czasów oglądania Chicago Bulls po nocach kiedyś.
Nice
jednak żal jeszcze większy że nas tam nie ma - Czesław wróc!
hehe, w RPA mają swojego Bednarka
Nice

jednak żal jeszcze większy że nas tam nie ma - Czesław wróc!
hehe, w RPA mają swojego Bednarka
