12-06-2026, 04:36
Warta miała swój pociąg
bo jeździł do Grodziska na mecze, Fajna sprawa to była.
Nie no chyba nikt nie zaatakuje pociągu..
bo jeździł do Grodziska na mecze, Fajna sprawa to była. Nie no chyba nikt nie zaatakuje pociągu..
