12-06-2026, 08:44
Na stacji pomalują.
We Wrocławiu nie raz to obserwuję ale może aż tak daleko nie zajedzie natomiast oni są zdolni się pofatygować dalej bo mają grupę od tego.
We Wrocławiu nie raz to obserwuję ale może aż tak daleko nie zajedzie natomiast oni są zdolni się pofatygować dalej bo mają grupę od tego.
