12-06-2026, 09:49
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2026, 09:53 przez strzelisty jupiter.)
Dopisany. To jest nas trzynastu.
Postaram się wrzucać mecze z wyprzedzeniem, postarajcie się typować na daną partię meczy w miarę sprawnie do czasu rozegrania pierwszego spotkania danej partii spotkań. Ułatwi mi. 
Pierwsza tabela w poniedziałek rano jakoś.
Edyta podpowiada, że kupiłem zeszyt by to rozpisywać. Old School rules, a nie jakieś tam smartfony.
Postaram się wrzucać mecze z wyprzedzeniem, postarajcie się typować na daną partię meczy w miarę sprawnie do czasu rozegrania pierwszego spotkania danej partii spotkań. Ułatwi mi. 
Pierwsza tabela w poniedziałek rano jakoś.
Edyta podpowiada, że kupiłem zeszyt by to rozpisywać. Old School rules, a nie jakieś tam smartfony.

