12-06-2026, 10:13
Jeśli to by wypaliło to czapki z głów. Moder zawodnik który jak jest zdrowy zjada całą ligę i jest piłkarzem poziomu LM. Brać i nie gadać. A, że pensja na poziomie kapitana? No i? Rozwijamy się czy zwijamy? Coraz większe siano to logiczne następstwo.
