12-06-2026, 10:17
No cóż. KW już do Wrocławia nie pojadą
nie wiem czy przez to czy przez nie dogadanie się z między województwami. Jak ktoś go zniszczy to KW naprawią takie życie nic z tym nie zrobimy. A znając życie będzie jeździł na bezpiecznych kierunkach. A sama akcja z pociągiem mega na plus
nie wiem czy przez to czy przez nie dogadanie się z między województwami. Jak ktoś go zniszczy to KW naprawią takie życie nic z tym nie zrobimy. A znając życie będzie jeździł na bezpiecznych kierunkach. A sama akcja z pociągiem mega na plus
