12-06-2026, 11:32
Fakt jest taki, że po tym co się działo na początku tego sezonu każdy pisał tutaj, że trzeba skończyć z kupowaniem szklanych zawodników. Oczywiście trudno się z tym nie zgodzić, jednakże jak taki Moder zechciałby tu przyjść na pensje będącą w naszym zasięgu a na transfer mielibyśmy wydać np. 700k euro to chyba bym w to poszedł...
