12-06-2026, 13:39
Kurcze ten Moder. Tylko wiecie, to jest ogromne ryzyko. Na defensywnym mieć Modera i Murawskiego to może skończyć się tym, że będzie tam cofany Pablo albo będzie tam grał Skrzypczak.
No ale grający Moder w formie (na 50% powiedzmy) to jest najlepszy środkowy pomocnik w Polsce (wyciągając przed nawias Zielińskiego).
No ale grający Moder w formie (na 50% powiedzmy) to jest najlepszy środkowy pomocnik w Polsce (wyciągając przed nawias Zielińskiego).

