12-06-2026, 16:07
Na rok żeby się pokazać gramy w eliminacjach LM jesteśmy rozstawieni mają być sensowne wzmocnienia czego chcieć więcej? Spadkowicza z Bundesligi albo klubu który się kopie do ostatniej kolejki o utrzymanie w serii A?
