13-06-2026, 00:49
(12-06-2026, 23:09)secret napisał(a): Żarłoby, ale z zaciekawieniem patrzę na to że wystawiłeś Agnero![]()
Myślę że jak już nie widzę Kozubala z składzie to za pieniądze z jego transferu Pululu albo jakiegoś asa na lewą obronę i żeby coś zostało na wypożyczenie prawoskrzydłowego do powrotu Aliego
Przecież przy takim serwisie jak wstawił Róża to Agnero jest z palcem w dupie królem strzelców (przy takim serwisie to i Mosina zakręciłby się w walce o koronę) i Rutkowski opierdoli go do Anglii za 10 baniek zielonych.
