13-06-2026, 09:59
Ponoć temat Lisa już dopięty, kwestia czasu na ogłoszenie transferu. Jak Mrozek ma odejść to oby to była prawda. Idealnie by bylo zeby nowy bramkarz zaczął się zgrywać z reszta zespolu od początku okresu przygotowawczego
