14-06-2026, 10:22
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2026, 10:24 przez strzelisty jupiter.)
Na razie Europa w odwrocie na turnieju rozgrywanym poza Starym Kontynentem. Tak sobie myślę jaka byłaby szydera w kraju, gdybyśmy wtopili z Koreą jak Czesi (miało to już przecież miejsce i były kpiny), zremisowali z Kanadą czy Katarem albo przegrali z Australią. Szkoci bronią póki co honoru Europy, ale grali ze słabym Haiti. Chociaż jak tak zerknąłem na skrót - czy aż takim słabym? Voo Doo momentami cisnęli, więc to 1:0 psim swędem trochę. Po rekoszecie zresztą.
Może my za ostro naszych oceniamy, a świat Europie odjeżdża.
Może my za ostro naszych oceniamy, a świat Europie odjeżdża.
