14-06-2026, 14:29
Wracając do blubrów o Moderze - myślę, że nasz klub moze być powoli stać na transfer w okolicach "Modera po przejściach", tylko zdaje się jeszcze niedawno postulowała połowa forumowiczów, żeby nie sprowadzać kolejnej szklanki, mamy już dwa kryształy na stanie, a i zdrowie Murawskiego to zagadka.
Taka obserwacja - jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że nie da się wyciągnąć sensownego pilkarza z Ekstraklasy (bo sensowni tylko za granicę idą), a tu jeszcze się okienko nie otworzyło i mamy szachy 5D w walce o czterech defensywnych pomocników z naszej ligi.
Taka obserwacja - jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że nie da się wyciągnąć sensownego pilkarza z Ekstraklasy (bo sensowni tylko za granicę idą), a tu jeszcze się okienko nie otworzyło i mamy szachy 5D w walce o czterech defensywnych pomocników z naszej ligi.
