14-06-2026, 15:59
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2026, 16:14 przez strzelisty jupiter.)
Typ ze Lwowa. Ja bym nie brał choć by nie wiem co. Na bank w serduszku czerwień i czerń. Niech się buja gdzie indziej. Jeszcze da się gdzieś sfotografować jak składa kwiaty nie pod tym pomnikiem co trzeba i będzie wstyd, i hańba. Niet.
