14-06-2026, 16:04
Jeżeli za Svetlina (1 gol, 1 asysta) wołajo 3 mln € to ile chcą za tego, co ma 7 razy lepsze liczby? Moim zdaniem nikt z 12 ligi w Europie nie przyjdzie do Kolejorza, co bym pochwalił w kontekście walki o LM I patrząc na wyceny z kosmosu.
