14-06-2026, 16:56
6 to nie dostaną za Bobcka. Tak naprawdę to my znamy ułamek negocjacji i zapisów. By jednak odpowiedzieć to dałbym dwa razy tyle co chcą wydać na Svetlina, którego oczywiście widziałbym u nas w przypadku fiaska z Zelizko.
