14-06-2026, 17:17
Na razie to oprócz Szwajcarów to grały ogryzki z europy. Wejdą do boju potęgi zobaczymy jak pójdzie
Aż dziw, że nikt nie wpadł w europie na pomysł zorganizowania jakiegoś turnieju pocieszenie
Sporo drużyn się nie dostało i myślę, że więcej osób by chciało takie coś obejrzeć niż sparing z Haiti czy Curacao.
Aż dziw, że nikt nie wpadł w europie na pomysł zorganizowania jakiegoś turnieju pocieszenie
Sporo drużyn się nie dostało i myślę, że więcej osób by chciało takie coś obejrzeć niż sparing z Haiti czy Curacao.
