14-06-2026, 18:05
Svetlin jest wart max 1,5 a Zelizko niewiele więcej. Nie szukałbym wzmocnień w naszej lidze. Jednak Lechia ze swoimi gwiazdami wiosną dała ciała po całości.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |