14-06-2026, 19:24
Dla mnie mundial to był wtedy jak grało maks 24 drużyny a nie jakieś Curacaro czy inne Katary. No ale rozumiem, że siano się musi zgadzać.
Chodź Curacao załadowało bramkę Niemcom
Chodź Curacao załadowało bramkę Niemcom
