14-06-2026, 20:05
Akurat jego z wymienionej trójki chciałbym najmniej; najstarszy, chcący najwięcej zarabiać i najmniej pasujący do nas - ni Murawski ni Kozubal. To co jest jego atutem w Zabrzu - wyprowadzanie pilki i podania przeszywające u nas ogarniają Obrońcy - dlatego pewnie w przestrzeni medialnej nie pojawił się jego temat.

