(15-06-2026, 09:45)strzelisty jupiter napisał(a): Dawać kogoś z Ekwadoru do Lecha. Było klepane, aż niemożliwe że przegrali. Polecam skrót.
Też miałem takie wrażenie do połowy skrótu, ale za to wygląda że w drugiej połowie spuchli - WKS miało sporo okazji, a Ekwador niespecjalnie. Tak że nie wiem czy pasują do podejścia do fizyczności u Nielsa
