15-06-2026, 19:41
jakoś wielu meczach nie oglądałem do tej pory, ale mam wrażenie jakieś nędzy komentatorskiej. czy tylko tak trafiam?
dziś np co 45 sek słyszę "la furia roja". pewnie o 21 zostanie ten przydomek zamieniony na "czerwone diałby" i tak co chwilę. ale może tylko mnie to razi
dziś np co 45 sek słyszę "la furia roja". pewnie o 21 zostanie ten przydomek zamieniony na "czerwone diałby" i tak co chwilę. ale może tylko mnie to razi
