15-06-2026, 20:01
(15-06-2026, 19:41)Mosina napisał(a): jakoś wielu meczach nie oglądałem do tej pory, ale mam wrażenie jakieś nędzy komentatorskiej. czy tylko tak trafiam?
dziś np co 45 sek słyszę "la furia roja". pewnie o 21 zostanie ten przydomek zamieniony na "czerwone diałby" i tak co chwilę. ale może tylko mnie to razi
Mnie najbardziej irytuje jak niemal przy każdej przerwie na wodę mówią, że w SZAP to przerwa na reklamę. Czuję drugie dno.
