16-06-2026, 08:10
W Młodzieżówce nie gra na szóstce? Nieważne, chodziło mi bardziej o to że Dudek ma już epizod w pierwszej Drużynie więc zgodnie z "Lechowym obyczajem" może już pójść na wypożyczenie. Co do Prajsnara to wróżę mu karierę, jeśli tylko glowa dojedxie i zdrowie pozwoli czego bardzo życzę.
Co do meritum, Dorsch mógłby być sporym wzmocnieniem i konkretnym załataniem dziury na szóstce.
Co do meritum, Dorsch mógłby być sporym wzmocnieniem i konkretnym załataniem dziury na szóstce.
