16-06-2026, 12:19
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2026, 12:21 przez strzelisty jupiter.)
Bo Frederiksen już w Watford od dwóch tygodni jak wiadomo, a Palma zaczął urządzać swój dom na obrzeżach Sewilli.
Dziennikarze warszawscy rozkradly nam Lecha. Trzeba przyznać, że jak Włodarczyk przyłoży ucho, to wszystko wiemy z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Dziennikarze warszawscy rozkradly nam Lecha. Trzeba przyznać, że jak Włodarczyk przyłoży ucho, to wszystko wiemy z kilkudniowym wyprzedzeniem.
