Przepraszam, pisałem o ruchach Korony.
I właśnie mi ziomek piszę, że Modziu też był w ten weekend w Poznaniu. Że nawet w klubie. Ale to oczywiście o niczym nie świadczy.
I właśnie mi ziomek piszę, że Modziu też był w ten weekend w Poznaniu. Że nawet w klubie. Ale to oczywiście o niczym nie świadczy.
