Mundial mundialem ale za tydzień rusza obóz przygotowawczy, a tu jak nie było nowych zawodników tak dalej ich nie ma. Liczyłem, że od początku przygotowań chociaż z 2 nowych będzie już dostępnych.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |