16-06-2026, 16:51
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2026, 16:52 przez Harley.
Powód edycji: dodany cytowany tekst
)
(16-06-2026, 16:09)galis napisał(a): Wychowankowie często odwiedzają Prezesa ale może może....
Bardziej myślę że to kurtuazja do tego koncert w sobotę więc była okazja. Rząsa nawet zaczepił Dobrasza słowami "dobrze że jesteś bo podpisujemy Zawodnika" więc to raczej żart sytuacyjny.
Dobrasz też był na koncercie Podsiadło , wymieniliśmy kilka słów i wspomnieliśmy wspóly przemarsz, po tym jak im się zepsuł autobus londyński w trakcie fety
