16-06-2026, 20:11
Hellebramd w Koronie to jest dla mnie hit. Co siedzi w glowie takiego Hellebranda to nie mam pojęcia
Liczę że wydali na niego kasę z transferu Svetlina do nas.
Liczę że wydali na niego kasę z transferu Svetlina do nas.
