16-06-2026, 20:17
Ja się obawiam że wręcz przeciwnie - Maciejczykowi załączył się tryb Dobrzycki - tu nie chodzi nawet o te 1,7 miliona klauzuli bo na nią stać pół ligi ale o kontrakt który przebił ofertę starozakonnych. Oczywiście że Hellebrand i Svetlin to w Koronie tłok ale ruch ten pokazał że nie są głodni kasy i mogą czekać na satysfakcjonującą ofertę
