16-06-2026, 23:08
Co do Korony to kluby stać na takie kontrakty tylko nie widzę tego, że Korona dołoży na kontrakty kolejnych zawodników bo ściągnięcie jednego chyba nie daje tego skoku jakościowego?
Tak samo jak inne kluby. A jeśli taki by się działo to jest gwiazdą z dużą kasa a co z resztą piłkarzy?
Tak samo jak inne kluby. A jeśli taki by się działo to jest gwiazdą z dużą kasa a co z resztą piłkarzy?
